Zespół Fantastic Boys założył Jarosław Niegierewicz i Maciej Olchanowski z Białegostoku w 1994 roku. Już od początku powstania, grupa bardzo intensywnie pracowała nad materiałami muzycznymi i na przełomie kilku lat (1994 r. - 1999 r.) wydała 4 kasety w firmie fonograficznej Blue Star. Pierwszą była Smutna gitara, drugą Wyspa, kolejną W małej kapliczce oraz Co za noc. Poza tym grupa cały czas koncertowała po Polsce, choć początkowo były to dyskoteki i różne kluby muzyczne to rozwijając swój repertuar coraz częściej zdarzały się także imprezy okolicznościowe (wesela) i plenery na wolnym powietrzu (festyny).

W 2000 r. został zmieniony skład zespołu. Obok głównego wokalisty i założyciela Jarosława Niegierewicza doszli - Krzysztof Piekarski oraz Jerzy Wasiluk z Białegostoku.

 

Początek 2000 r. to dalsze koncertowanie, wyjazdy i nagrywanie kolejnych utworów. Z firmą Blue Star wydaliśmy album: Te cudowne lata, z nowymi przebojami. 2007 r. to czas eksperymentów oraz powiązania swojej działalności z inna firmą RYSZARDMUSIC, czego efektem było wydanie dwóch singli: Czarne róże na płycie Disco Polo New Hits N° 4 (2008 r.) i Oczy granatowe na płycie Disco Polo New Hits N° 5 (2008 r.). Aktualnie współpracujemy z firmą HITHOT.

Należy wspomnieć, że Jarosław Niegierewicz to również wokalista i prekursor grupy SIABRY (grupę współtworzył także Michał Jaroszewicz) wykonujšcej muzykę ludową, głównie białoruską, opartą na lokalnych utworach znanych twórców muzyki regionalnej. Zespół wydał album skonstruowany na bazie dwóch wcześniej wydanych kaset Alonka i Andrusza. Zespół SIABRY to wspaniała oprawa muzyczna każdego wesela i innej imprezy okolicznościowej, nierzadko tylko dla wybranej publiczności.